Działania Centrum Integracji Społecznej w Woźnikach znajdują uznanie i rozgłos. Większość uczestników  pokazuje swoimi działaniami i postawą chęć zmiany życia na lepsze. Kiedy zaczynamy zmieniać siebie, to naturalną kontynuacją jest zmiana otoczenia. A nie ma nic lepszego, niż piękne otoczenie Gminy Woźniki, poparte ciężką pracą zarówno samych uczestników, jak i pracowników CIS. Jeżeli pragniesz zobaczyć realne efekty działalności Centrum Integracji Społecznej, to kliknij tutaj.

Działalność CIS nie jest widoczna tylko w lokalnych mediach. 22 listopada 2021 ponownie zawitała do nas redakcja TVP 3, by zebrać materiały do programu Relacje. Pierwszy raz telewizja pojawiła się latem, wyczerpująco pokazując w programie ogólnopolskim, jak Centrum Integracji Społecznej wpływa na postrzeganie naszej gminy, jako miejsca, które każdemu daje szansę. Pozwala rozwijać kwalifikacje zawodowe. I przede wszystkim, nie wyklucza nikogo ,bez względu na przeszłość. Każdy z nas ma różne doświadczenia życiowe, czasami lepsze, czasami gorsze. Jednakże, w CIS wierzymy w to, że zmienić się może każdy. Dzięki pomocy psychologa, doradcy zawodowego, czy pracowników CIS , każdy uczestnik dostaje potrzebne wsparcie, by finalnie wyjść na prostą.

Materiał telewizyjny pokazuje, że każdy kto włącza się w CIS, wiele zyskuje. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej działalności? Wejdź tutaj, by zobaczyć aktualności z życia CIS.