Kolejne spotkanie w ramach projektu „Aktywizacja społeczna na terenie rewitalizowanym obszarze w Woźnikach” za nami. W dniu 8 lipca br. grupa uczestników spotkała się w Galerii De-Ka w MGOK Woźniki. To było kilka twórczych godzin, spędzonych w dobrej atmosferze. Był czas i na Trening Umiejętności Społecznych, jak również na omawianie przyszłych inicjatyw na terenie gminy Woźniki.

Podczas Treningu Umiejętności Społecznych uczestnicy mieli możliwość wykazania się kreatywnością. Burza mózgów i wymiana myśli pozwoliły wybrzmieć dużej ilości pomysłów. Sprecyzowały się koncepcje projektów lokalnych, które mogłyby się odbyć za sprawą tego projektu. Wszyscy uczestnicy będą zaangażowani w zorganizowanie Pikniku Rodzinnego dla wszystkich mieszkańców. Koordynacja takiego przedsięwzięcia na pewno będzie dużym wyzwaniem, ale umiejętności nabyte podczas Treningu Umiejętności Społecznych, pomogą przezwyciężyć wszelkie trudności.

Już wkrótce rozpoczną się pierwsze szkolenia i kursy. Zostały ostatnie 3 wolne miejsca! Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu.

Kalina Szawińska tel. 660 300 743

Centrum Integracji Społecznej w Woźnikach, ul. Koziegłowska 2, 42-289 Woźniki, tel. 34 366 99 29, 662 663 642